Skype
Vytas Naktinio Žaidimo Mokymai - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Vytas Naktinio Žaidimo Mokymai

Vytas stiliaus pakeitimasVytas paskambino telefonu ir pradėjo su manimi pokalbį: „Sveikas, Patrauklus Vyras. Žodžiu turiu klubuose problemą – nemoku šokti. Tai pradžiai norėčiau išmokti sukti, vesti, valdyti, nulenkti, pakelti moteris. Tinka tavo individuali šokių programa. Dėl stiliaus irgi turėsime pakalbėti, nes manau, jog man jį reikia pakeisti.“

Vytas atvažiavo į konsultaciją dėl Naktinio Žaidimo mokymų. Vytą pasitikau su vokiečių kareivio apranga ir atidarius duris pasakiau: „štai tokiu stiliumi tu tikrai išsiskirsi klube“.  Vytas nustebęs lengvai nusijuokė.  Nusiėmiau vokiečių kareivio kepurę ir  parodžiau link kambario.

Sėdome prie stalo ir pradėjome aptarinėti, ką Vytas tiksliai nori išmokti, kiek tam maždaug pamokų reikės ir kokia tai kaina bus.  Apsitarėme ir Vytui visos sąlygos tiko. Teliko pradėti mokymus. Tą patį susitikimą aš jam pravedžiau teorinę paskaitą, apie tai kaip klubuose vilioti moteris, kaip prijungti kitus vyrus prie grupės, jeigu tarkime yra dvi moterys, o tu vienas, ir nori užimti vienos moters draugę. Taikliais klausimais, atkapsčiau, ten kur Vytas nesupranta ir kur yra negeras mąstymas.  Jo buvusį mąstymą pradėjome keisti į Alfa Vyro mąstymą. Į vyro mąstymą, kuris klube yra Nr. 1. Be išimčių.

Po teorinės paskaitos, kitą dieną susitikome su Vytu ir važiavome pakeisti stilių. Žiūrėkite video, kaip mums sekėsi. Vytas atėjo į mokymus visiškai neturėdamas supratimo apie stilių, dėvėdamas gal keletą dydžių didesnius rūbus.

Vytas stiliaus pakeitimas

Vytas vyro stiliusSėkmingas Vyro stilius

STILIAUS PAKEITIMAS

 

NAKTINIO ŽAIDIMO DVD PROGRAMA – https://www.patrauklusvyras.lt/product/naktinio-zaidimo-dvd

Vytas išmoko šokti ne bet kaip, o taip, jog šokyje vilioti moterį. Pakėlimai, apsukimai, nulenkimai, moters vedimas. Viską dar reikia šlifuoti – bet tai su laiku, kaip ir kiekvienas įgūdis. Po Naktinio Žaidimo mokymų Vytas susidomėjo Alfa Vyras mokymų programa ir jau šiandien jis yra baigęs ir išlaikęs pirmojo etapo egzaminą (beje už egzaminą aukščiau 7 balų negavo. Nes per valandą gebėjo sėkmingai susipažinti tik su viena moterimi, iš kurios gavo kontaktus, su kitomis nesugebėjo į tikslą nuesti pokalbio, nors ir buvo sudominęs). Ateity bus išleista jo Alfa vyras mokymų evoliucija.

Mokiniai

1 komentaras

  1. Ignas:

    Šauni asmenybė. Išvaizdos pokyčiai nerealus 😉

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį