Skype
Žalia korta į JAV mokantiems suvilioti moteris - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Žalia korta į JAV mokantiems suvilioti moteris

Zalia korta i JAV kaip laimeti merginaPrieš du mėnesius tai nutiko man, o dabar jau ir mano klientui. Negaliu atsistebėti rezultatais ir galimybe neribotai gyventi Amerikoje. Kol jie žaidžia tose loterijose, mes susipažįstam su amerikietėm moterimis, jas suviliojam, ir judame į „Court House” (santuokų rūmus) susituokti.

Vakar susiskambinome su vienu klientu ir jis visas kupinas emocijų pasakojo, kaip Londone užkalbino merginą sėdinčią ant suoliuko. Tai buvo amerikietė, kuri jau buvo atstūmusi prieš tai du kalbinusius vyrus. Tačiau šio kliento žavesiui ji neįstengė atsispirti.

Tą dieną klientas turėjo skristi į Italiją ir švęsti savo gimtadienį su dar dvejomis merginomis, kurias taip pat suviliojo užkalbinęs Londono gatvėje. Praleido šį skrydį. Kai rusė rašė: „Tai kur tu esi? Kodėl nėra tavęs oro uoste?”, jis davėsi visą naktį amerikietės viešbutyje.

Klientas pasakė: „Amerikietė buvo nepasotinama. Visą naktį dariau ją kaip tik norėjau. Dabar man ji siuntinėja savo nuogos nuotraukas ir kviečia į savo gimtąjį Los Angeles, Kalifornija vienos savaitės atostogoms”.

Amerikietei 27 metai, atrodo įspūdingai, moka rūpintis. Klientas pasakojo kaip vienoje kavinėje jis sumokėdavo, o kitoje jau jinai. Taip jie keitėsi ir abu vienas kitam padėjo.

Klientas domėjosi ko reikai norint nuskristi į Ameriką ir jau ruošiasi pirkti bilietus gruodžio mėnesiui. Tokia pati situacija nutiko man, kai gyvenau Amerikoje 2 mėnesius ir 10 dienų. Nereikėjo lošti jokioje žalios kortos loterijose.

Suviliojau amerikietę, kur vėliau pats sustojau jau būdamas santuokų rūmuose. Pagalvojau: „aš juk galiu gauti geresnę ir spėsiu aš čia tuos dokumentus susirašyti”

Keletas prisiminimų iš mano dienoraščio rašyto būnant Amerikoje:

Zalia korta i JAV 1

AMERIKIETE. JAV. SARLOTE. Atsistojau priesais ja, pasakiau isimk ji. Koncentruokis. Darysim pratima. As tau parodysiu kaip as galiu koncentruotis kai tu man smaukai ir tuo paciu prie verslo dirbti. Ji man pradejo smaukyti, o as issitraukiau telefona ir atrasinejau klientams.
RYTOJ SU JA JUDESIM I SANTUOKOS RUMUS IR GAUSIU ZALIA KORTA. KA REISKIA KAI VALDAI MOTERIS!!!!!:
Zalia korta i JAV vaziuojame tvarkyti dokumentuZalia korta i JAV esame santuoku rumuose

Zalia korta i JAV ziurime jos kredito istorijaZalia korta i JAV padeda klienta mokinti soktiAmerikiete. 2 dalis. Vaziavome tvarkyti dokumentu del zalios kortos. Kai moteris dievina tave, ji tau pades tavo gyvenime is visos sirdies. Pirmoje nuotraukoje vaziuojame i santuoku rumus, antroje nuotraukoje tvarkome popierius, trecioje nuotraukoje ziurime PatrauklusVyras (Alphamantraining), ketvirtoje nuotraukoje ji man padeda vesti sokiu pamoka mano klientui. Ka tuo noriu pasakyti? Jusu ir moters tikslu pasiekimas prasideda nuo santykiu. Nuo priejimo gatveje ir susipazinimo. Amerikoje uzkalbinau ja gatveje ir iki ko viskas nusirito. Jus galite pirkti Rolex laikrodzius, prabangiausius kostiumus, bandyti suzaveti dovanomis, savo automobiliu, savo namu, savo sraigtasparniu, savo jachta, BET jokie isoriniai pribumbasai NESUKURS DARNIU SANTYKIU, O TIK KAIP TIK PRIE JUSU PRITRAUKS BARAKUDAS, KURIOS DAR JUMS PAKENKS. Visu pirma kelias i Alfa Vyra prasideda nuo nuspratimo kaip reikia SUVILIOTI MOTERIS. Kai tu ja suvilioji, ji viska tau pades. Bet jei nepadarysi to niekas tau deja nepades. AR NORITE VILNIUJE MANO PARSIVEZTINIO SEMINARO IS AMERIKOS? Papasakociau placiau kaip valdyti realybe vakaru salyse.
Zalia korta i JAV pavalgydinau amerikiete
Amerikiete. 3 dalis. JAV. Grizome pas mane i chata. Pavalgydinau ja. Tai labai svarbu Alfa Vyro gyvenime. Pasakojau koks rytu pasaulis yra turtingas santykiu atzvilgiu, taciau skurdus materialumo atzvilgiu. Lyginome rytus ir vakarus. Pasakojau savo idejas, ka noriu padaryti. Ji pasake:Zalia korta i JAV bendraujamZalia korta i JAV tikrina pasus court house-„Man labai patinka kaip tu mastai. Tu nesi tas zombis, kuris vaiksto matricoje ir pats nesupranta ka jis daro su savo gyvenimu ir ka jis cia veikia.”
Virtualiu turu vaiksciojome po mano gimtaji Jurbarka. Pabaigoje as jai pasakiau:
– „dabar uzsimerk ir istiesk kojas. Isivaizduok mes Jurbarke” – zodziu ji nera mano skonio. Taciau as esu jos skonio. Tai ne as jos skonio, o mano veiksmai, charakteris, elgesys jos skonio, KURIO KIEKVIENAS VYRAS GALI ISMOKTI. IR KIEKVIENA VYRA AS PARUOSIU TIKRU ALFA VYRU. SUSESK SU MANIMI PRIE VIENO STALO, PAGYVENK SU MANIMI IR PRADESI JUSTI KAS YRA AV MASTYMAS IR KAIP JIS MASTO IR VALDO REALYBE.
Vieni uz zalias kortas moka keturiu nuliu zonos sumas, kiti praeina mano AV mokymus ir jiems moterys moka pinigus. Skirtumas.

Tai buvo užrašai iš mano dienoraščio Amerikoje. Ką pastebiu, jog pickup`ą daug labiau priima ir daug mažiau problemų angliakalbėje kultūroje iš kur ir kilo pickupas. Kai buvau Odesoje (Ukrainoje) jie išsižioję į mane žiūrėjo, kai vaikščiojau su stovu ir kamera. Policijos pareigūnai priėję teiravosi kokiu tikslu filmuoju. Permiegojimus tą pačią dieną buvo be protu sunku daryti, kadangi merginos ten galvoja jog reikia eiti į daug pasimatymų. O Londone ir Amerikoje viskas daug greičiau sukasi. Kaip klientas pasakė: „sutapo mūsų su Amerikiete tikslai. Ji norėjo gerai pasibarškinti ir aš”. Taigi, jeigu jūs turite klausimų dėl Amerikos arba norite įgauti visą mano patirtį Amerikoje ir išmokti suvilioji amerikietes turite peržiūrėti mano seminarą iš Amerikos, išsirašyti visas žinias, keliauti ir taikyti. Tai bus Jums nemokama žalia korta. Beje amerikiečių kaip patys matote galite ir sutikti gyvendami Londone.

Seminaras iš Amerikos. 20000JAV dolerių patirtis (bilietai, nuoma, mokymų kaina, laikas, automobilio nuoma, įėjimai į klubus, barus, parkingas, kavinės, restoranai, dokumentų tvarkymas ir t.t.). Spauskite čia

PatrauklusVyras.lt

Mokinių dienoraščiai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį