Skype
Žingsniai, pasitikėjimo savimi link - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Žingsniai, pasitikėjimo savimi link

kaip-pasitiketi-savimi-klube-ir-kalbinant-gatvejeŠtai ir atėjo pagaliau ta diena,kai pasakiau sau: ,,Viskas! Aš išmoksiu šokt,kad klubuose galėčiau drąsiai prieiti ir pašokdinti merginas,kol kiti vaikinai tik spoksos į jas. Grįžęs namo nebe noriu sėdėt ir graužt save kodėl nepriėjau prie merginų ir nepašokdinau. Taip pat, užteks bijot dienos metu užkalbinti merginas. Visai nesvarbu kokia būtų mano intencija: kontaktų pasikeitimas,flirtavimas ar tiesiog kalbėjimas apie orą.

Todėl susisiekiau su Šokėju. Susitikome,pabendravome ir aptarėme kada,ir kur galėsiu atvykti pasimokyti šokti bei kaip užkalbinti merginas. Su kiekvienu išmoktu šokio žingsniu pasitikėjimas ir tikėjimas savimi pradėjo kilti į viršų. Ir štai atėjo ta diena,kai susėdome su

Šokėju į automobilį ir nuvažiavome pakalbinti merginas. Prieš išvykstant labai jaudinausi,nes visgi visa tai darysiu pirmą kartą. Prieš užkalbinant pirmąją merginą aš taip nervinausi ir jaudinausi,kad net pokalbio metu mano rankos drebėjo.Tačiau įvyko nuostabus dalykas…

Su pirmąją užkalbinta mergina apsikeitėme kontaktais. Atsisveikinęs su mergina,negalėjau savimi patikėti,kad viskas pavyko iš pirmo karto. Jausmas buvo ne žmoniškai nuostabus!Tiesiog žodžiais neapsakomas..Po tokios pradžios niekas neatrodo baisu. Teigiamos emocijos,tiesiog liejosi per kraštus. Jau dabar galvoju apie dar vieną mano ir tos merginos susitikimą.

Mažais žingsniais antrą dieną judėjau į priekį…

Po pirmos dienos, antrą dieną buvau labiau pasitikintis savimi (arba jau man taip pačiam atrodė). Tačiau ilgai nesisekė surasti patinkančių merginų, kad jas užkalbinti. Šokėjas pasakė, kad nebūčiau išrankus. Taip ir padariau. Pamačiau lauke gražią panelę, priėjau ir užkalbinau. Nors panelė sakė, kad turi vaikiną, tačiau manęs tai ,,neišmušė iš vėžių”. Mes apsikeitėme kontaktais ir nuėjome savais keliais. Nepasimečiau dėl to, kad Šokėjas davė puikių patarimų. Po šio užkalbinimo teigiamos emocijos liejosi per kraštus.

Kita užkalbinta mergina buvo pastato viduje. Ji sėdėjo ir intensyviai mokėsi. Manęs tai nestabdė. Priėjau, atsisėdau šalia ant kėdės ir užkalbinau. Po trumpo pokalbio paaiškėjo, kad ji turi vaikiną. Šį kartą kontaktais apsikeisti nepavyko, tačiau Šokėjas paaiškino klaidas ir viskas pasidarė aišku.

Marius

Mokinių dienoraščiai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį